XG-2102CA 156.2500M-LGRN3
5S-XG-2102CA 156.2500M-LGRN3
XG-2102CA 156.2500M-LGRN3
OSC SO 156.25MHZ LVDS SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | XG-2102CA |
| Type: | SO (SAW) |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -5°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |